Združenie pre lepšiu správu bytových domov

Združenie pre lepšiu správu bytových domov tvorí komplexné riešenia pre správu bytových domov. Základňou združenia je profesionálny tím odborníkov v oblasti práva, ekonomiky a medziľudských vzťahov, ktorí si svojim prístupom a inovatívnosťou dokázal za krátku dobu svojho pôsobenia získať mnoho priaznivcov. Združenie má momentálne cez 360 členov a spolu združuje viac ako 150 000 bytov a nebytových priestorov. Za rok a pol stihlo zorganizovať 64 odborných seminárov, workshopov a kongresov v rôznych mestách po celom Slovensku. Organizuje taktiež niekoľko druhov seminárov a mnoho iných aktivít, medzi ktoré patria aj:

  • Semináre Legislatívny kompas správcu, semináre o Lepšej správe bytových domov
  • Workshop „1 on 1“ alebo „jeden na jedného“ je moderná koncepcia workshopu, ktorej cieľom je čo najefektívnejšie nadviazať kontakty a spoluprácu medzi stranou dopytu (správca) a ponuky (partner) 2x do roka organizujeme Kongres LEPŠIA SPRÁVA

Združenie sa snaží neustále napredovať, pracovať na rôznych vylepšeniach a dennodenne zapracovávať nové nápady. Prostredníctvom vyššie uvedených aktivít dokáže svojich partnerov dostať do povedomia veľkej cieľovej skupine. Či už prostredníctvom inzercií v tlačených aj digitálnych brožúrach, článkov na weboch, PR článkov, inzercie v časopise Zlepšovák, alebo samotným prezentovaním sa partnera na seminároch a workshopoch.

Marketingový plán združenia je nastavený na niekoľko mesiacov dopredu. Nereflektuje len na prítomnosť, ale pracuje s budúcnosťou a prispôsobuje tomu aj svoje aktivity. Je to združením 21. storočia so silným, mladým a vzdelaným tímom.

Vlastný časopis Zlepšovák správcu bytových domov, obsahujúci najnovšie informácie zo sveta správy BD. Manuál ochrany osobných údajov, ktorý je nevyhnutnou súčasťou každého správcu či predsedu spoločenstva. Brožúra Praktikum správcu bytových domov, ktorá obsahuje až 60 najčastejšie kladených otázok a problémov, na ktoré odpovedali odborníci zo ZLSBD.

Dve webové stránky s vysokou návštevnosťou:

www.lepsiasprava.sk
www.svb.sk

www.lepsiasprava.sk
www.svb.sk

sprava@lepsiasprava.sk
svb@svb.sk

Tel.: 0911 230 011

sekcia na stránke s názvom webináre, čo sú audiovizuálne spracované prednášky nielen odborníkov zo združenia, ale aj ich partnerov. Vlogy, krátke videá, pomocou ktorých sú sledovatelia informovaný o aktuálnom dianí nielen v ZLSBD, a taktiež prostredníctvom vlogov sú predstavení partneri, či už krátkym rozhovorom, alebo prezentáciou. https://lepsiasprava.sk/blog/

   

 

Newsletter

Chcete vedieť čo nové sa u nás deje?
Prosím vyplňte vašu e-mailovú adresu.

© 2019 službyspráve.sk • Mapa stránky • Všetky práva vyhradené

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x