Výtahy Pardubice a. s.

Firma Výtahy Pardubice a. s. už 30 rokov projektuje, vyrába a montuje výťahy a to prevažne do panelových domov, ale vyrábame aj výťahy do exteriérov a interiérov budov. Na Slovensku pôsobíme od roku 2012. Ako výrobcovia dodávame výťahy vlastnej výroby, iba niektoré komponenty, ako je napríklad výťahový stroj alebo kabínové dvere nakupujeme od renomovaných európskych firiem. Vždy sa snažíme prispôsobiť výrobu podľa technických možností budovy, ale hlavne podľa priania zákazníka. Vykonávame modernizácie existujúcich výťahov, pri ktorých dochádza k zvýšeniu bezpečnosti a zlepšenie pôvodného stavu, ako je nosnosť, rozmer výťahovej kabíny či rýchlosť, ale aj dodávku výťahov úplne nových.

Výroba, dodávka a montáž výťahu:

Vstavanie výťahov do stávajúcich budov:

Montovaná výťahová šachta:

Objednaním výťahu od firmy Výtahy Pardubice a.s. získate kompletné služby - od projektovej dokumentácie, pomoc pri získaní stavebného povolenia, výroby ,dodávky a montáže, až po potrebnú certifikáciu. Ako výrobca výťahov ponúkame možnosť výberu z katalógu designového prevedena výťahovej kabíny. Ďalej existuje možnosť prevedenia realizácie podla konkrétnych požiadavkou zákazníka na vzhľad.

Tento typ výťahu je v súčasnej dobe veľmi žiadaný. Pri tejto realizácii získa zákazník bezbariérový prístup do bytov. Toto ocení najmä rodiny s malými deťmi a kočíky, seniori a invalidi. V neposlednom rade dôjde k finančnému zhodnotenie nehnuteľnosti.

V roku 2020 sme uviedli na trh novinku v podobe montovanej výťahovej šachty. Tento typ konštrukcie umožňuje veľmi šetrnú montáž šachty pre následnú realizáciu samotnej výťahovej technológie. Pri montáži nedochádza k rezaniu, brúseniu a zváraniu v mieste realizácie, u konštrukcie nie je nutná následná povrchová úprava, pretože je už vykonávaná vo výrobnom závode. Jedná sa o práškovú štrukturálnu vypaľovanú farbu v odtieni RAL, podľa výberu zákazníka. Pre opláštenie používame bezpečnostné sklo tzv. CONNEX, alebo sklovláknité dosky (napr. FERMACELL).
     
     

Kontakt:

Výtahy Pardubice, a.s.
Průmyslová 389
Pardubicky
533 01 Pardubice

IČ:13582101
DIČ: CZ13582101
Obchodní rejstřík:
Krajsky súd Hradec Králové, oddiel B vložka 2408

Tel. ČR: +420 466 670 185
Mobil: +420 770 139 479
Tel. SK: 0919 210 905

Newsletter

Chcete vedieť čo nové sa u nás deje?
Prosím vyplňte vašu e-mailovú adresu.

© 2019 službyspráve.sk • Mapa stránky • Všetky práva vyhradené

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x