Sanácia škôd

Naše služby

Poskytujeme pomoc pri sanačných prácach po požiaroch, škodách spôsobených vodou. Odstraňujeme graffiti, škody na autách a strojoch a lokalizujeme priesaky. Jednať rýchlo, znamená minimalizovať škody. Presne tak postupuje SANAC s. r. o..

Sanácia škôd po požiari

Sanácia škôd po vode

Odstránenie graffiti

Sanácia namiesto likvidácie
Ak je inventár úplne zničený, často sa nedá robiť nič iné, len ho musíme zlikvidovať. Vďaka skúsenostiam sa však dajú počítače a v nich uložené dáta zachrániť. Aj biela a čierna elektronika, ako napríklad domáce kiná a kuchynské vstavané spotrebiče sa dajú sanovať. A práve to je pre našich zákazníkov pohodlnejšie, rýchlejšie a výhodnejšie, ako keď majú vec vyhodiť a kúpiť novú.
Po sanácii ako nové
Ako generálny dodávateľ ponúkame kompletné riešenie pre obnovovacie práce, pri ktorých úzko spolupracujeme so spoľahlivými partnermi. Odpraceme poškodený inventár a následne vykonáme zodpovedajúce stavebné opatrenia zamerané na renováciu.
Vykonáme za Vás obnovu fasád domov, obkladov stien a podlahovej krytiny, obnovenie elektroinštalácie, celých kúpeľní aj s obkladačkami.
Montážne práce na kuchynskom zariadení, čistenie čalúneného nábytku, kobercov, sanácia zariadenia vrátane ozonizácie, doprava a uloženie – to všetko pomôže dokonale zrenovovať byt.

Na stiahnutie.pdf

Vyhnite sa stresu
Práve pri sanácii škôd vzniknutých vodou sa ukáže, aký nenahraditeľný je partner, ktorý za vás prevezme likvidáciu spôsobených škôd. S príslušnými odborníkmi je na mieste okamžite, vďaka čomu jednoznačne ušetrí výdavky a získa čas. A to je najdôležitejšie: s profesionálnym tímom po boku sa vyhnete hnevu a stresu. Zákazník môže pokojne počkať, kým sa všetko vybaví. Akoby sa nič nestalo.
Vysušíme najrýchlejšie
Vlhké steny a podlahy v byte sú dosť nepríjemné. A to ešte príde vysúšací tím, po ktorom zavládne obrovský chaos. Ušetrite si všetky tieto nepríjemnosti a od začiatku dajte šancu osvedčenému tímu SANAC s. r. o.. Vysušíme najrýchlejšie.
Jednať rýchlo znamená minimalizovať škody. Presne tak postupuje SANAC s. r. o.

Na stiahnutie.pdf

Posprejovali vám dom, plot, bránu, alebo nebodaj auto? Odstraňovanie graffiti si vyžaduje špecializované nástroje a čistiace prostriedky, ktoré odborným použitím minimalizujú poškodenie znečisteného povrchu. Profesionálny tím SANAC s. r. o. odstraňuje graffiti odborne a komplexne tak, aby bol poškodený povrch čo najskôr v pôvodnom stave.
Antigraffiti náter na fasády? Prečo sa ho oplatí využiť?
Je to jednoduché
Hlavnou úlohou antigraffiti náteru je ochrana fasády pred opätovným postriekaním, resp. príprava podkladu k horšiemu zachytávaniu čiastočiek spreja a následnej lepšej čistiteľnosti povrchu bez použitia špeciálnych prostriedkov.

Na stiahnutie.pdf

Čistenie, ktoré nepoškodzuje lak

Najprv hľadať, až potom vŕtať a sekať

Sanácia priemyselných podnikov

Poskytujeme profesionálne čistenie povrchov automobilov poškodených farbou, prípadne inými adhéznymi látkami (syntetická farba, epoxidové zmesi, asfalt, cement, lak atď.)
Bezplatná obhliadka vozidla
Sanačný proces, ktorému predchádza bezplatná obhliadka vozidla a zhodnotenie závažnosti poškodenia, zväčša netrvá viac ako dva dni.
Skúsenosti so všetkými druhmi vozidiel (osobné, dodávkové, nákladné, stroje), kontrola kvality a dokumentácia sú samozrejmosťou.
Prečo my?
Odborné odstránenie tohto typu škody z laku, skiel a iných častí vozidla nepoškodzuje povrchy a je časovo aj cenovo značne výhodnejšie oproti výmene dielov, prípadne ich prestriekaniu.

Na stiahnutie.pdf

Skôr než sa začne s deštrukčnými metódami, treba problém identifikovať a lokalizovať. S najmodernejšími meracími prístrojmi a metódami ako napríklad termovízia, luminačná skúška, tlaková skúška, metóda TracerGas, inšpekčná kamera, atď. nájdeme trhliny. Až následne začneme cielene a šetrne s opravami a uvedením do pôvodného stavu.
S dôrazom pre minimálny zásah
Vieme zabezpečiť minimálny zásah do chodu prevádzky a zabrať čo najmenšie nevyhnutné miesto, aby sme dokázali problém lokalizovať a následne aj odstrániť. Profesionálny tím technikov s množstvom skúseností je zárukou zodpovednej a rýchlej sanácie. Využívame profesionálne postupy a techniku: termovízia, luminačná tekutina, tlaková skúška, metóda TracerGas a kamerová sonda.

Na stiahnutie.pdf

Slovenská jednotka
Prevádzka podniku sa zastavila. Nočná mora každého podnikateľa sa môže stať realitou ihneď po zasiahnutí požiarom, alebo vodou. Podnikateľská činnosť je vážne ohrozená. Vtedy je nutná rýchla reakcia, aby bolo možné obmedziť vznik možných následných škôd a čo najrýchlejšie zabezpečiť obnovenie prevádzky podniku.
SANAC je slovenskou jednotkou v profesionálnom odstraňovaní škôd spôsobených požiarom a vodou. Okrem potrebných personálnych zdrojov ponúkame aj rozsiahle know-how v oblasti sanácie škôd a vďaka tomu sa dokážeme postarať o rýchle a bezproblémové vybavenie škody.

Na stiahnutie.pdf

 

Zabezpečujeme kompletné rekonštrukčné práce

SANAC s. r. o. Vám odborne vyčistí vzduchotechniku, stroje, inštalácie, elektroniku a mnoho ďalšieho. Za pomoci najnovších technických prostriedkov a sanačných metód vyhovieme aj Vašim najnáročnejším požiadavkám.
Škody spôsobené farbou, koróziou, nánosy prachu a nečistôt, úniky rôznych kvapalín, látok a mazív. Všetky uvedené prípady vieme vyriešiť.
Krízový manažment
Krízový manažment SANAC s. r. o. Vám vypracuje: odbornú a profesionálnu analýzu škôd a poradenstvo. Profesionálny projekt do 48 hodín. Zafixuje škody proti ich ďalšiemu rozširovaniu vďaka prvotným opatreniam. Odstráni škody od A do Z. Zabezpečujeme kompletné rekonštrukčné práce.

SANAC, s.r.o.
Dulovo nám. 14
821 08 Bratislava

Prevádzka:
Rožňavská 7
831 04 Bratislava

Tel.: 0800 222 221 - 24 hod. servis
Email: info@sanac.sk
www.sanac.sk

 

Newsletter

Chcete vedieť čo nové sa u nás deje?
Prosím vyplňte vašu e-mailovú adresu.

© 2019 službyspráve.sk • Mapa stránky • Všetky práva vyhradené

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x