MB EURO-MONT s.r.o.

TEURO-MONT vznikla ako malá rodinná firma v r. 2004 a dnes je už rozšírená o ďalšie odvetvia. V roku 2008 sa firma pretransformovala a rozšírila na MB EURO-MONT s.r.o..

Naša spoločnosť je komplexným dodávateľom otvorových výplní pre stavebníctvo. V našej ponuke nájdete výrobky z 2 druhov materiálov používaných na výrobu otvorových výplní - plast a hliník.

Naše výrobky dávajú neobmedzené možnosti projekčným kanceláriám, individuálnym architektom, developerským spoločnostiam, generálnym dodávateľom a investorom.

Široký sortiment výrobkov v európskych štandardoch, moderná technológia výroby, kvalitné materiály použité pri výrobe či najmodernejšie technológie povrchových úprav sú zárukou najvyššej kvality.

Svojim klientom ponúkame osobitý prístup. Ak sa rozhodnete pre nás, vynaložíme maximálne úsilie, aby sme dokázali naplniť vaše očakávania.

Vytvoríme viacero možných variant, ktorými by sme mohli adaptovať váš produkt do reality. Okrem rýchleho jednania a riešení na mieru sa môžete spoľahnúť na  kvalitný a spoľahlivý záručný i pozáručný servis.

Odborné poradenstvo

Rýchly servis

Kvalitné materiály

Plastové okná, dvere

Hliníkové okná, dvere

Tieniaca technika

     
MB EURO-MONT s.r.o.
Hollého 1854/9
927 05 Šaľa
Osoba oprávnená konať v mene spoločnosti: Milan Banáš
Mobil: 0904 650 884
Mobil: 0902 895 332
E-mail: mbmont@mbmont.sk
www.mbmont.sk

Zatepľovanie výškových budov

Zatepľovanie a izolácia striech

 

 

Newsletter

Chcete vedieť čo nové sa u nás deje?
Prosím vyplňte vašu e-mailovú adresu.

© 2019 službyspráve.sk • Mapa stránky • Všetky práva vyhradené

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x