Obnova bytových domov

V našej ponuke tak nájdete renováciu celého objektu - od technického podlažia, cez vstupné priestory, stavebné otvory, balkóny, zateplenie až po rekonštrukciu strechy, výťahy a inštalácia tepelných čerpadiel na ohrev teplej úžitkovej vody.

Sme prvou spoločnosťou na Slovensku, ktorá sa venuje zatepleniu obvodových plášťov formou prevetrávaných fasádnych systémov, ktoré vlastníkom zaručia až 4 násobne vyššiu životnosť v porovnaní s kalsickým zateplením, trvalé tepelnoizolačné vlastnosti a v neposlednom rade zdravšie bývanie.

Poskytujeme služby spojené s celým procesom komplexnej obnovy bytového domu a to pomoc pri získavaní financií na revitalizáciu, inžiniering, samotnú realizáciu obnovy a tiež spoľahlivý záručný a hlavne pozáručný servis. Zároveň ponúkame bezplatné poradenstvo smerujúce k najideálnejšiemu riešeniu, ktoré je ušité na mieru každého klienta.

I.MAR reprezentujú tímy certifikovaných montážnych pracovníkov a osvedčené materiály tej najlepšej kvality.

Kontakt:

Rastislav Ďalog
I.MAR spol. s r.o.
Chrenovisko 2679
97901 Rimavsá Sobota

Tel: +421 911 828 589
e-mail: dalog@imar.sk
web: www.imar.sk
web: www.obnovabytovychdomov.sk
web: www.svetenergii.sk
web: www.scanroc-sk.sk

Obnova bytových domov

Prevetrávané fasády SCANROC

Vieme, že komplexná obnova bytového domu nie je jednoduchá cesta. Je však často najlepšia a v konečnom dôsledku aj najlacnejšia. Skôr či neskôr sa stane nevyhnutnosťou. Na väčšine starších bytových domov sa hlási o slovo zanedbaná údržba, nedostatočná tepelnoizolačná schopnosť aj zastarané technológie. Jednotlivé konštrukcie a zariadenia sú často za hranicou životnosti. Odkladanie obnovy znamená znášať čoraz vyššie náklady pri prevádzkovaní budovy a čakať na stále drahšie stavebné materiály a práce.

SCANROC je prevetrávaný fasádny systém založený na špičkovej škandinávskej technológii. Vďaka využitiu moderných materiálov a inovatívneho fyzikálneho riešenia, poskytuje skvelé tepelno-izolačné vlastnosti. Vnútorná trvalo prevetrávaná konštrukcia potom zaručuje ideálny komfort bývania a inteligentný odvod vlhkosti.

Obnoviteľné zdroje energie

Newsletter

Chcete vedieť čo nové sa u nás deje?
Prosím vyplňte vašu e-mailovú adresu.

© 2019 službyspráve.sk • Mapa stránky • Všetky práva vyhradené

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x