Osobné výťahy, nákladné výťahy, schodiskové výťahy

DUOLIFT Nitra s.r.o.

Naša spoločnosť dodáva výťahové zariadenia od svetovo uznávanej spoločnosti ORONA. Všetky komponenty na výťahové zariadenie sú od jedného dodávateľa ORONA. Výťahové zariadenie dodávame ako celok, čoho dôkazom je to, že firma je vlastníkom certifikátov Certifikate of conformity.

Takéto certifikáty k svojím výrobkom dodávajú iba veľké nadnárodné spoločnosti, ako sú : Schindler, Otis, KONE.

Firmy, ktoré ponúkajú výťahové zariadenia bez tohto certifikátu, stavajú výťahy ako skladačky, to znamená, že jednotlivé komponenty sú od viacerých výrobcov, a tým pádom nemusí byť zaručená požadovaná kvalita.

Výťahy, ktoré dodávame, sú výbornej kvality a v neposlednom rade majú aj veľmi estetický vzhľad.


DUOLIFT Nitra s.r.o. úspešne prevádzkuje svoju činnosť od roku 2010. Hlavnou činnosťou firmy je dodávka, inštalácia a údržba všetkých typov osobných a nákladných výťahov rovnako ako aj automobilových výťahov a zdvíhacích jednotiek, ktoré sú všetky v súlade s Európskymi predpismi a normami. Firma DUOLIFT Nitra s.r.o. vo svojom výrobnom procese realizuje výmenu starých výťahových zariadení v bytových domoch, stavbu nových výťahov v novostavbách.

Moderný a funkčný dizajn výťahov, priaznivá cena na Slovenskom trhu a fakt, že sme schopní uspokojiť potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov sú len niektorými výhodami, ktoré máme vočí ostatným konkurenčným spoločnostiam. Výťahy sú samozrejme vyrábané v súlade so všetkými smernicami EU. Osobitnú pozornosť v našej spoločnosti venujeme individuálnemu prístupu ku každému zákazníkovi.
Spoločnosť DUOLIFT je generálnym zástupcom pre holandskú spoločnosť FREELIFT, ktorá je jednou z popredných firiem, ktoré sa zameriavajú na schodiskové výťahy určené pre starších ľudí. Tieto výťahy alebo schodiskové stoličky umožnia starším ľudom prekonať všetky prekážky v ich domovoch. Týmto spôsobom môžu využívať všetky priestory v dome a nie len tie nachádzajúce sa na prízemí.

Servis výťahových zariadení
3% činnosti spoločnosti tvoria servisné práce realizované v pravidelných zmluvne dohodnutých intervaloch, poprípade drobné opravy v rámci záručného a pozáručného servisu na výťahových zariadeniach. Zabezpečujeme všetky servisné služby a inštalácie automobilových výťahov, osobných a nákladných výťahov ako aj zdvíhacích jednotiek. V prípade núdze ponúkame naším zákazníkom 24-hodinový servis na telefónnom čísle +421 915 796 602

DUOLIFT Nitra s.r.o.
Alexyho 14
949 01 Nitra
+421 915 796 602
www.duolift.webnode.sk

Newsletter

Chcete vedieť čo nové sa u nás deje?
Prosím vyplňte vašu e-mailovú adresu.

© 2019 službyspráve.sk • Mapa stránky • Všetky práva vyhradené

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x